Forum U.S Air Force

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-06-01 20:09:25

Recker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-01
Posty: 1
Punktów :   

Podanie do U.S.A.F

Nick - Recker

Imię - Maciej

Wiek - 13

Kto cb polecił ? - Nikt

Czemu My? - Ponieważ interesuje się lotnictwem, nie znam wszystkich nazw samolotów i helikopterów jak inni, ale potrafię nimi latać. Serwer mi się spodobał, więc postanowiłem dołączyć do bardziej zorganizowanej jednostki. Lubię przewozić piechotę śmigłowcami, więc myślę, że takie akcje będą tutaj często spotykane. Umiem wykonywać rozkazy oraz polecenia.

Co to U.S Air Force? - U.S.A.F są to siły powietrzne Stanów Zjednoczonych. Najczęściej służą w Marynarce Wojennej. Posiadają samoloty, śmigłowce szturmowe i transportowe.

Jak dobrze latasz - Helikopter  9/10   i   Samolot 8/10

Coś o sobie - Gdy miałem 8 lat zacząłem grać w Gta Sa. Interesuje się siłami powietrznymi Stanów Zjednoczonych. Mój wujek był pilotem Helikoptera Transportowego Polskiej Armi,
od niego zaczęła się moja inspiracja do samolotów myśliwskich i helikopterów szturmowych. Więcej czasu spędziłem na lataniu niż jeżdżeniu pojazdami. Gdy dorosnę marzę o dojściu do Armii Polskiej i zostanie pilotem śmigłowca.

Ostatnio edytowany przez Recker (2014-06-01 20:10:43)

Offline

 

#2 2014-06-01 23:14:31

Odyn123

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-11
Posty: 61
Punktów :   

Re: Podanie do U.S.A.F

No i to jest podanko na 6+  . Jestem Na YESSS!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-pbf-bakugan.pun.pl www.gamesj2me.pun.pl www.wspum.pun.pl www.penguinarmy.pun.pl www.czteryzywioly.pun.pl